mail_outline info@izmirbaski.com add_location İzmir / Konak
İzmir Baskı | İzmir Dijital Baskı - 0 539 864 75 70
ANASAYFA
KURUMSAL
HİZMETLERİMİZ
İLETİŞİM
BLOG
İzmir Fuar ve Tanıtım Standları
play_arrow İzmir Fuar ve Tanıtım Standları

Baskı Teknolojileri Fuarı, İzmir Fuar Takvimi 2017, İzmir Fuar 2017, İzmir Fuar Ne Zaman Açılıyor 2017, İzmir Fuarları 2017, İzmir Fuar lunapark, İzmir Fuar Etkinlikleri, Dijital Baskı Fuarı 2017, İzmir Fuar Baskı Hizmeti, İzmir Fuar Tanıtım Hizmeti, İzmir Tanıtım Standları Yapımı, İzmir Tanıtım Stand İmalatı, İzmir Fuar Baskı, İzmir Fuar Takvimi, Fuar İzmir, İzmir Enternasyonal Fuarı, İzmir Enternasyonal Fuarı 2017

 

Firmaların ürünlerini tanıtmak amacıyla yurtiçi veya yurtdışı fuarlarda, mağazalarda,  sinema önlerinde, marketlerde ve etkinliklerde kullanılan bir tanıtım aracıdır. Portatif olması ayrıca taşıma kolaylığı sebebiyle tercih edilmektedir. Geniş ürün çeşitliliği ile reklama ayrı bir boyut kazandırmıştır.

Fuar standı konusunda sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile birlikte katıldığınız tüm fuarlarda markanızın en çok göz önünde olan markalar arasına girmeyi sağlıyor ve modern tasarımlarımız ile günümüz standartlarını en iyi şekilde çalışmalarımıza yansıtıyoruz.

İzmir Tabela, fuar standı hizmetlerinde tasarım, üretim ve sürecin yönetimi anlamında her daim yanınızda olarak ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler üretme yoluna gidiyor.

 

facebook'ta paylaş
twitter'da paylaş
whatsapp'da paylaş
print

Dijital Baskı

view_stream

Billboard Baskı

format_size

Totem Tabela

directions_car

Araç Giydirme

shop

Poşet Baskı

perm_contact_calendar

Reklam Standları

BÜLTENE KAYDOLUN

KAYDOL

E Bültene Kaydolarak Güncel Gelişmelerden Haberdar Olun