mail_outline info@izmirbaski.com add_location İzmir / Konak
İzmir Baskı | İzmir Dijital Baskı - 0 539 864 75 70
ANASAYFA
KURUMSAL
HİZMETLERİMİZ
İLETİŞİM
BLOG
İzmir Kutu Harf Tabela
play_arrow İzmir Kutu Harf Tabela
play_arrow İzmir Dijital Baskı
play_arrow İzmir Billboard Baskı
play_arrow İzmir Totem Tabela
play_arrow İzmir Işıklı / Işıksız Tabela
play_arrow İzmir Araç Giydirme
play_arrow İzmir Led Tabela
play_arrow İzmir Kutu Harf Tabela
play_arrow İzmir Cephe Giydirme
play_arrow İzmir Display Reklam
play_arrow İzmir Olta Bayrak
play_arrow İzmir Poşet Baskı

İzmir Baskı | İzmir Kutu Harf Tabela

İzmir Kutu harfleri çok çeşitli olup, İzmir paslanmaz krom, alüminyum ve pleksiglasdan yapılmış kutulu harfler veya dakot'tan dahi, neonun içinde veya dışında daha az enerji ve uzun ömür tüketen LED ile aydınlatılabilir. Bu sayfada tamamen paslanmaz kromdan yapılmış kutu harflerine örnekler verdik. Tamamen el sanatına dayanan paslanmaz kromdan yapılmış kutu harfleri tabela çeşitleri arasında en hoş görünümü olan tabelalardan biridir. İzmir Kutu Harf Tabela ayrıca Plexi ve Alüminyumdan yapılabilir, ancak krom görüntüsü bulunmamaktadır. Krom daha dayanıklı ve temizlemesi kolay ve krom kutu harfleri yazmak da çok zor. Lazerle oyulmuş krom harfler istediğiniz herhangi bir yazı tipine göre üretilir.


Kutu harfleri paslanmaz çelik krom ön yüz kesiminden yapılmış ve pleksiglas ile araya sokulmuş ve aydınlatılmış dosya mektubu seçenekte mevcut ve iç led ışıkla aydınlatılan kutu harfleri hoş bir görüntü yaratıyor

İzmir Kutu Harf Krom paslanmaz tabelada yine uzun ömürlü olması ve daha kurumsal bir imaj için sıkça kullanılan bir üründür. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; krom, gold krom, alüminyum ve pleksi glassdır. Krom metallerin arasında dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz bir malzemedir. Krom aynı zamanda sert ve yüzeyi ayna gibi parlak olduğundan bir çok dekor işindede kullanılır.

Krom paslanmazın her türlü hava şartına uzun ömürlü dayanaklı olması ve kurumsal bir imaj vermesi bakımından önemlidir. Krom paslanmaz harf tabelası da isteğe göre ışıklı veya ışıksız tasarlanmaktadır.

facebook'ta paylaş
twitter'da paylaş
whatsapp'da paylaş
print

Dijital Baskı

view_stream

Billboard Baskı

format_size

Totem Tabela

directions_car

Araç Giydirme

shop

Poşet Baskı

perm_contact_calendar

Reklam Standları

BÜLTENE KAYDOLUN

KAYDOL

E Bültene Kaydolarak Güncel Gelişmelerden Haberdar Olun